pühapäev, 27. oktoober 2013

As if nature had been saving up all year for the grand finale...

Joukijoukijouki,
pole jälle mõnda aega siia sattunud. Ei teagi kust alustada. :D

Täna on pühapäev. Viimane nädal aega on sügisvaheaeg olnud. Muidugi ma hindasin seda rõõmuga ja olin öösiti kuni varahommikuni üleval. :D ehk siis magasin pool päeva. Ma juba ootan homset, et saaks koolis nagu zombie ringi käia. :D
Lisaks olen ma omale kurguvalu ja nohu saanud. :):):)

Kooli nagu üldse ei tahaks minna. Aga see periood pean ma ennast kokku võtma. 1. perioodi lasin suht lebolt, ei viitsinud kodus eriti pingutada jne. Periood lõppes nelja 4-ga ja kahe 5-ga. Ma ei ole selle tulemusega eriti rahul, kuna ma tean, et ma suudan paremini. Võite arvata, et oh, niigi hästi ju, aga need on nii naeruväärsed neljad. Ma oleks rohkem pingutades saanud viied.
Õnneks algab nüüd kõige lühem periood, aga mul on iga päev 5 tundi, mis tähendab, et kella kolmveerand 4-ni. Ma ei tea, siis läheb pimedaks juba ju. :D
Lisaks on meie klassis playbackiga nii nagu ta on, ehk siis keegi ei viitsi asjaga tegeleda... Peab vist ise hakkama tegutsema? :D

Aga räägiks siis midagi vähem masendavat ka äkki. :D
Eile oli hästi lahe päev. Õhtu läks planeeritust täiesti vastupidi. Päeval pelasin Songpopi... Jah, ma olen selle mängu uuesti avastanud. :D Ja Johanna ja Raido ka mängima saanud (jeee). :D
Aga igatahes, õhtul oli kultuurimajas Mihkel Poll-i klaverikontsert. Olime Raidoga kultuursed muusikakooli õpilased ja läksime kuulama seda. Väga uimaseks kiskus seal, aga jõudsin kõik oma mõtted ära mõelda seal ilusti. Peale kontserti nägime Markust ja Geeritit, kes olid ka kultuursed olnud! See on ikka päris naljakas, kui random olukordades me kõik neli kohtume. :D Sealsamas tegime me plaani, et jääme kultuurimajja ja lähme kell 8 filmi vaatama. Me isegi ei teadnud, mis filmi ja millest see räägib, aga savi see. :D Kuna filmini oli pool tundi aega, siis otsustasime Vanalinna A&O-sse toidushopingule minna. Kui me sinna jõudsime, siis see oli see kinni. :( Niiet littisime autoga ruttu Metsa poodi. :D
Film igatahes oli väga-väga hea, nimeks "Mängurid", prantsuse film ja korralik huumor käis. Suht plot twistid olid pidevalt, lõpp oli muidugi kõige ootamatum. :D:D:D
No kui me juba kultuurimajas olime, siis otsustasime Noorte Omaloominguööle ka ikka jääda. :D
See oli ka hästi mõnus. :)

Mulle on sügisest pilte juurde kogunenud, varsti panen need oma spešal Tumblrisse ka. :)

KUULAKE HÄSTI PALJU MUUSIKAT!!! Parim ravim, kui kellelgi peaks kurvad sügismõtted pähe kippuma.
Ja hinnake oma sõprade ja lähedaste seltskonda. :)

Stay awesomeeee!
Karoliina

Kooliaasta game plan endiselt!!




Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar