reede, 9. august 2013

It's beginning to get me aka augusti algus

Joukijouki,
Nice to see ya. Võtsin ennast kätte praegu blogi kirjutamiseks. Claps for me.
Kirjutan siis viimasest paarist viimasest päevast, mis huvitavat toimus.

Pühapäeval vedasime ennast Mariliga randa ja õhtul läksime tema isa jahiga sõitma. Jama oli see, et mootoril oli starter katki, niiet võtsime suure riski ja läksime aint purjedega merele. Marili isa ja tema sõber juhtisid kogu asja. Sik-sakitamine käis ja suure vaevaga jõudsime Hobulaiule. Seal käisime korraks ujumas ja hakkasime tagasi sõitma. Merel valitses peaaegu et tuulevaikus... Ja meil olid purjed... Mingi kella 1-st jõudsime Haapsalu sadamasse tagasi. :D Aga ega meil Mariliga igav polnud, sest internet on üks võimas asi pluss meil olid igasugused huvitavad jutud pluss toit. win





Mina ja toit nagu ikka



Esmaspäeva hommikul kell 9:30 olin Linnavalitsuses, seal all, kus enne Tack(?) oli. Sinna tuleb innovatsioonikeskus meie noortevolikogule jaa me peame seal kõpitsema veidi. Pikalt ma ei saa sellest rääkida, aga selle peaksin ikka ära mainima, et HOMMIKUD KOHE MITTE EI MEELDI MULLE, ERITI VARAJASED. Õhtul läksime Joksiga poodi jätsi ostma (Vau piparmündijäätis alllll the way) ja siis tegime Haapsalu tiiru ja rääkisime elust. (:D:D:D)

Teisipäeval littisime Jokaga randa (enne ikka poest läbi et rämpsu osta), siis käisime Hakos ujumas ja JOANNNAAA TULI EESTISSEE niiet orgunissime ennast suure seltskonnaga peale pikki vaidluseid õue. :))

Kolmapäeval kell 9:00 jälle Linnavalitsusse ja värvima. Ma ei hakka mainima, kui head me Anettiga välja nägime, prügikotid peas :D Päeval võtsin suni ja õhtul tegime Jokaga romance-i ja vaatasime 500 Days of Summer-it. Enne käisime LOOMULIKULT poes ja littisime väga palju foodi nagu ikka. Ja maksime oma lemmikmüüja juures, kes Joka sõnutsi talle jälle naeratas (yea rightt). Aga seda filmi olen ma muidu tahtnud juba ammu näha ja seda soundtracki kuulanud väga palju, niiet ma teadsin kõigi laule mis seal olid hehehee. Ja see Summer seal filmis ajas meid mõlemaid närvi :D

Neljapäääval läksime jälle Joksiga randa (me käime Holmis muide, seal pole tuttavaid :D:D), enne seda droppis Joka suur pere meid autoga Viigi poe juurde ja siis šoppasime veits Viigi poes ja littisime randa. Kunagi tulid nummid Joanna ja Laura meile ka sinna natukeseks külla. :)) nojah ja siis me sõime seal pasteedisaia ja Joka kommenteeris inimesi nagu ikka............ olime seal mingi kuueni õhtul ja siis läksime välja. Nojah, ma siis täpsustan veidi - mina, Joka, Marili, Hardi, Sass, Richard. Chillisime kuskil tagalinnas ja siis tegime hessiringi. Peale seda littisime Hardi pleisi ja vaatasime et õues täiega tuus äike (vihma ega midagi veel polnud). Keegi tark siis mõtles välja, et läheks Hakosse seda vaatama. Seadsime sammud siis sinna poole ja jõudsime Holmi välja, kuni tundsime vihmapiisku ja Sass ütles "okei nüüd me peame selle tormi eest ära jooksma" . Littisime siis mööda Lahe tänavat, aga obviously torm jõudis meile järgi - alguses saime natuke rahet kaela ja samal ajal puhus tuul meid ühest tee otsast teise ja siis tuli see suuur vihm ja me läbimärjad jooksime Richardi juurde kuivama. Seal saime piparmünditeed ja poisid olid topless üü. Nojah vaatasime et vihm enam-vähem järele jäänud, hakkame kodude poole liikuma. BUT NOOO uus sats (geddit, Sats :D) vihma tuli peale ja jooksime paduka käes järgmisesse kuivamiskohta - Hardi pleisi. :D Jõudsime seal veidike kuivada ja VAHEPEAL SAIN MA TEADA ET MA OSKAVAT ROLLEREID ÄRA NÕIDUDA. (amusing) Õnneks saime Joka autoga koju :) Kurb oli vaadata neid inimesi kes selle vihma käes nt jalgrattaga sõitsid, aga noh, samas võis päris lõbus olla :D meil küll oli suht naljakas selle vihma käes joosta :D
Peale kolme öösel jäin magama ja sain poolteist tundi und nautida (kui ma üldse jõudsin magama jääda), kui õues hakkas siuke paugutamine et jube, äike ja müristamine ja värgidsärgid. Vaatasin kas keegi on Facebookis sees, et ma saaksin temaga oma öist saatust jagada ja leidsin sealt Marili, niiet rääkisime kella viieni juttu.

Yoyoyo Hessikas Riczuga (R.I.P. afro :S)


Reede hommikul sain jällegi nautida korteri-life suuri plusse - KEEGI HAKKAS MUUSIKAT KUULAMA JEE EGA MA EI TAHTNUDKI MAGADA. Nojah, Imagine Dragons ja ma isegi tajusin laule ära, but still. Otsustasin lebo päeva teha ja pilte tõmmata arvutisse ja blogiga tegeleda ja värki. Pilte ma tõmbasin sp, et ma tahan omale sellise Tumblri teha, kus on pildid minu elust. Sellise, nagu Marilil on. :D aga pole selle tegemiseni veel jõudnud. Niinii ja head lugejad, tahan ka selle ära mainida, et Spotify on geniaalne koht ja ma südan seda väga atm. Väga hea koht kus mussi kuulata (kui reklaamid välja arvata :D). Võite mind sealt üles otsida ja foloda, siis ma oleks hästi happy. :)
Aga muidu õhtul ma ikkkagi ajasin ennast õue (tänu Marilile :D) ja läksime Joanna, Marili, Hardi ja Richardiga Rannaka Grandesse. Marili ja Riczu tegid romäänsi ja võtsid kahe peale Istanbuli ja mõlemad jõhvikamahlad, me Joannaga võtsime kahe peale Grande ja mõlemad Cocad (jah see oli oluline praegu) ja Hardi võttis üksi suure Grande ja Sprite (üksi :(( ). Peale seda tegime väikse Statititiiru ja lugesime seal horoskoopi. :D siis liitus Roosinupuke meiega ja ma avastasin, et ma olin katkise vihmavarju kaasa võtnud :(( jaa siis tulin natuke enne 12 koju. JA JOANNA TÕI MULLE PIIMAŠOKSI OREO TÜKKIDEGA (OMG). Teate, üks kurb asi on ka. Koju tulles oli väga sügise tunne. See on kurb.
Kuulge te peate reaalselt omale Spotify tõmbama ja Boyce Avenue-d kuulama. Too good.

Ooohoho ma panen teile paar toredat linki ka siia -
ask.fm/karoliinahuul
karoliinahuul.tumblr.com

Kuulge aga adios praegu. Järgmise korrani. :)
Karoliina